Συμμετοχές

 Από τους πίνακες που ακολουθούν μπορείτε να ενημερωθείτε για τους εκπροσώπους μας στους διάφορους θεσμούς και υπηρεσιακά συμβούλια που συμμετέχουμε.

 

Συμβούλιο Προαγωγών
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΣΕ-COSMOTE ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Κεντρικό Συμβούλιο Προσωπικού
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Περιφερειακό Συμβούλιο Βορείου Ελλάδας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΡΕΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΚΑΡΑΣΣΑΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Περιφερειακό Συμβούλιο Νοτίου Ελλάδος
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΣΕ-COSMOTE ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. Τακτικός ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τ.Α.Υ.Τ.Ε.Κ.Ω.
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Λογαριασμός Νεότητας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΡΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Κεφάλαιο Αλληλοβοήθειας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. Τακτικός ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
4. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. Αναπληρωτής ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΣΚΑΦΙΔΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΠΑΚΕ - Δ.Σ.
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Πρόεδρος ΣΕ-COSMOTE ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2. Γεν. Γραμματέας ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. Γραμ. Οικονομικού ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4. Αν. Πρόεδρος ΠΕΤ-ΟΤΕ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. Αν.Γεν.Γραμματέας ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΜΕΛΟΣ ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
7. ΜΕΛΟΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΜΕΛΟΣ ΣΕ-COSMOTE ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
9. ΜΕΛΟΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΠΑΚΕ - Ελεγκτική Επιτροπή
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΨΥΛΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΕΤ-OTE ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Μοιραστείτε το!
FaceBook  Twitter