Συμμετοχές

 Από τους πίνακες που ακολουθούν μπορείτε να ενημερωθείτε για τους εκπροσώπους μας στους διάφορους θεσμούς και υπηρεσιακά συμβούλια που συμμετέχουμε.

 

Συμβούλιο Προαγωγών
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΣΕ-COSMOTE ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

 

Κεντρικό Συμβούλιο Προσωπικού
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΣΕ-COSMOTE ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Περιφερειακό Συμβούλιο Βορείου Ελλάδας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΣΕ-CTS ΡΕΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
2. Τακτικός ΣΕ-CTS ΞΟΥΒΕΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΚΑΤΣΙΑΡΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΧΑΤΖΗΤΟΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Περιφερειακό Συμβούλιο Νοτίου Ελλάδος
  ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΣΕ-CTS ΖΑΡΜΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
2. Τακτικός ΣΕ-CTS ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΓΚΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΣΕ-CTS ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. Τακτικός ΣΕ-CTS ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
4. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΣΕ-COSMOTE ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΣΕ-COSMOTE ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4. Αναπληρωτής ΣΕ-COSMOTE ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

Λογαριασμός Νεότητας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. Τακτικός ΣΕ-CTS ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. Αναπληρωτής ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
4. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΦΑΡΤΣΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Κεφάλαιο Αλληλοβοήθειας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. Αναπληρωτής ΣE-COSMOTE ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
6. Αναπληρωτής ΣΕ-CTS ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΠΑΚΕ - Δ.Σ.
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Πρόεδρος  ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ  ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. Γεν. Γραμματέας  ΣΕ-CTS  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3. Γραμ. Οικονομικού  ΣΕ-CTS  ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αν. Πρόεδρος  ΣΕ-CTS  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. Αν.Γεν.Γραμματέας  ΠΑΣΕ-ΟΤΕ  ΛΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6. ΜΕΛΟΣ  ΠΑΣΕ-ΟΤΕ  ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
7. ΜΕΛΟΣ  ΣΕ-CTS  ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
8. ΜΕΛΟΣ  ΣΕ-CTS  ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9. ΜΕΛΟΣ  ΣΕ-COSMOTE  ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΟΠΑΚΕ - Ελεγκτική Επιτροπή
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1.  ΠΑΣΕ-ΟΤΕ  ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΤΖΙΝΑ
2.  ΣΕ-COSMOTE  ΜΕΡΝΙΕΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ